Daria Zawiałow w jury konkursu. Zespoły mogą zgłaszać się do 14 maja

 

Znamy już wszystkich jurorów tegorocznych Rytmów Młodych. Do składu kapituły konkursowej dołączyła Daria Zawiałow! Z kolei dokładnie o godz. 12:00 udostępniona została platforma, za pośrednictwem której młode zespoły mogą zgłaszać się do udziału w przeglądzie.

Jury w komplecie!

Znamy już wszystkich jurorów tegorocznych Rytmów Młodych. Do jury konkursu dołączyła Daria Zawiałow – autorka tekstów oraz kompozytorka, niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Przypominamy, że w skład kapituły konkursu wchodzą także: Darek Malejonek, Marcin Bąkiewicz, Tomasz Jankowski i Sebastian Pluta.

Młode zespoły mają miesiąc na zgłoszenia

Zgłoszenia będą przyjmowane elektronicznie przez specjalną platformę internetową. Zespoły czy soliści będą zobowiązani m.in. do przesłania dwóch różnych autorskich utworów: pierwszy w postaci pliku mp3 oraz odnośnik do drugiego umieszczonego na kanale YouTube.

W drugim etapie konkursu ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury, któremu przewodniczył będzie Darek Malejonek, dokona wyboru 30 wykonawców. W kolejnej fazie przeglądu, na platformie internetowej, odbędzie się głosowanie publiczności. 15 lipca w jarocińskim amfiteatrze odbędzie się koncert finałowy JRM. W jego trakcie zaprezentuje się 5 artystów. Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 10 tys. złotych oraz wystąpi na dużej scenie podczas Jarocin Festiwal.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są za pośrednictwem platformy internetowej: rytmy.spicherzpolskiegorocka.pl. Termin zgłoszeń upływa 14 maja o godz. 23.59.

Jarocińskie Rytmy Młodych 2021 organizowane są przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka oraz firmą Good Taste Production, producentem Jarocin Festiwal 2021. Przedsięwzięcie finansuje Gmina Jarocin.