Jedyny w tym roku koncert HEY odbędzie się podczas Jarocin Festiwal 17 lipca

Jarocin Festiwal (16-18 lipca 2021 r.) zamyka swój line-up. Zwieńczeniem ogłoszeń jest informacja o koncercie specjalnym zespołu HEY, który wystąpi w drugi dzień festiwalu, w sobotę 17 lipca 2021 r. To jedyny koncert grupy w tym roku. Bilety jednodniowe w cenie 119 zł oraz 3-dniowe karnety za 169 zł można kupować
w serwisach Eventim.pl, eBilet, Biletomat oraz Ticketmaster. Do oferty została niedawno dołączona także opcja zakupu pola namiotowego, która jest dostępna we wszystkich partnerskich bileteriach.

Grupa pojawia się na scenie po ponad 3-letniej przerwie, którą ogłoszono podczas trasy FAYRANT TOUR w 2017 r. Wokalistka grupy, Katarzyna Nosowska, podkreśla:

My tu gadu, gadu, a Hey zagra po 3,5 rocznej drzemce, jedyny w tym roku koncert. Zapraszamy Was z całego serca do Jarocina! Spotkajmy się! Hey nie wie co się działo na świecie przez ten czas – nie mówcie nam o tym, nie jesteśmy ciekawi… Chcemy, żeby przez kilkadziesiąt minut było jak dawniej – razem!

To pełne wzruszenia zaproszenie zostaje wystosowane po faktycznie bardzo długiej przerwie. W 2017 r. grupa obchodziła 25. lat swojej działalności. Do tamtej pory wydali 18 płyt oraz zagrali nieopisaną liczbę koncertów w praktycznie każdym zakątku Polski. W notce prasowej od zespołu można było wówczas przeczytać:

(…) dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

Organizatorzy Festiwalu w Jarocinie mają nadzieję, że ta sama energia i motywacja towarzyszyć będzie zespołowi, kiedy pojawi się na scenie 17 lipca 2021 r. W programie? Fale wzruszeń, rozkołysane po brzegi emocje i chóralne powtarzanie za Nosowską wersów z najbardziej znanych przebojów grupy.

Ogłoszenie koncertu specjalnego zamyka line-up tegorocznej edycji festiwalu. Wśród potwierdzonych w line-upie artystów są: Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Nocny Kochanek, Edyta Bartosiewicz, Muchy, projekt “Hyperhemon. Darek Malejonek gra Houk”, Brudne Dzieci Sida, Luxtorpeda, Wczasy, Sorry Boys, Paula i Karol, Strachy Na Lachy, Decapitated, The Analogs, Masturbator, JAD, Róża, Terrific Sunday, Moriah Woods, Swiernalis oraz Izzy and the Black Trees, Pull The Wire i Dziwna Wiosna.

W programie tegorocznej edycji także jubileusze. 16 lipca 2021 r. odbędzie się specjalny koncert Dezertera  z okazji 40-lecia zespołu. Na 18 lipca 2021 r. zaplanowany został koncert zespołu Happysad na 20-lecie grupy.  Na ten sam dzień zaplanowano koncert z okazji 40-lecia debiutu na Jarocin Festiwal grupy TSA. Innym koncertem specjalnym będzie występ zespołu Armia (17 lipca 2021 r.) z okazji 30-lecia wydania albumu “Legenda”.

Więcej na www.jarocinfestiwal.pl oraz www.goodtaste.pl.

Sprzedaż biletów jednodniowych oraz 3-dniowych karnetów trwa na Eventim.pl, eBilet, Biletomat oraz Ticketmaster. Dzieci do lat 9. uczestniczą w wydarzeniu bezpłatnie. Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.