JRM 2021: Internauci wybiorą finałową piątkę

 

Od dziś do 18 czerwca internauci mogą głosować na kapele w ramach konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych 2021. Do wyboru mają 30 artystów, wskazanych przez jury konkursu. W ten sposób wyłonionych zostanie 5 uczestników koncertu finałowego, który odbędzie się 15 lipca w jarocińskim amfiteatrze.

 

Przez ostatnie dwa tygodnie konkuroswe jury w składzie Darek Malejonek (przewodniczący), Daria Zawiałow, Marcin Bąkiewicz (Antyradio), Tomasz Jankowski oraz Sebastian Pluta, przesłuchiwało wszystkie zgłoszenia i spośród wszystkich wybrało 30 wykonawców, którzy przeszli do kolejnego etapu konkursu.

O tym, kto zagra w finale zadecydują jednak internauci, którzy od dziś mogą głosować na swojego faworyta. Głosowanie potrwa do 18 czerwca do godz. 23:59. Jest  ono prowadzone na stronie internetowej: www.rytmy.spichlerzpolskiegorocka.pl.

Najlepsza piątka, wskazana przez internautów, zagra w finale przeglądu, który odbędzie się 15 lipca 2021 r. w nowym, jarocińskim amfiteatrze. Zwycięzca wybrany przez jury otrzyma nagrodę finansową o wartości 10 tys. zł, a także wystąpi podczas Jarocin Festiwal 2021.