Półfinaliści Jarocińskich Rytmów Młodych 2021 wybrani

Jury Jarocińskich Rytmów Młodych 2021 – pod przewodnictwem Darka Malejonka – wyłoniło 30 półfinalistów przeglądu. Teraz ich los pozostaje w rękach internautów – bo to właśnie oni wybiorą, kto wystąpi w koncertach półfinałowych. Głosowanie potrwa od 5 do 18 czerwca do godz. 23:59.

Finałową piątkę wybiorą internauci. Głosować można od jutra! 

Do tegorocznej edycji Jarocińskich Rytmów Młodych zgłosiło się blisko 180 wykonawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Artyści prezentowali bardzo różnorodną stylistykę, począwszy od rocka we wszelkiego jego dominach, poprzez reggae, punk, blues, hip-hop czy muzykę elektroniczną.

Przez ostatnie dwa tygodnie jury w składzie Darek Malejonek (przewodniczący), Daria Zawiałow, Marcin Bąkiewicz (Antyradio), Tomasz Jankowski oraz Sebastian Pluta, przesłuchiwało wszystkie zgłoszenia i spośród wszystkich wybrało 30 wykonawców, którzy przechodzą do kolejnego etapu konkursu.

Półfinaliści JRM 2021 (w kolejności alfabetycznej):

O tym, kto zagra w finale zadecydują internauci, którzy będą mogli oddać głos na swojego faworyta. Głosowanie rozpocznie się 5 czerwca i potrwa do 18 czerwca do godz. 23:59. Będzie ono prowadzone na stronie – www.rytmy.spichlerzpolskiegorocka.pl.

Najlepsza piątka, wskazana przez internautów, zagra w finale przeglądu, który odbędzie się 15 lipca 2021 r. w nowym, jarocińskim amfiteatrze. Zwycięzca wybrany przez jury otrzyma nagrodę finansową o wartości 10 tys. zł, a także wystąpi podczas Jarocin Festiwal 2021.