Kim są jurorzy tegorocznych Rytmów? Odsłona nr 1

Już za kilka dni wystartują Jarocińskie Rytmy Młodych 2021. Od 14  kwietnia do 15 maja młode kapele będą mogły zgłaszać się do udziału w przeglądzie. W drugim etapie konkursu do gry wkroczy jury, które wybierze 30 półfinalistów. Kto wejdzie w jego skład? Dziś przedstawiamy Wam dwóch jurorów.

Przewodniczącym konkursowej kapituły, tak jak w roku ubiegłym, jest Darek „Maleo” Malejonek – legenda polskiej muzyki rockowej, członek zespołów Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 oraz Arka Noego.

Jurorem JRM 2021 jest także dyrektor muzyczny Antyradia – Marcin Bąkiewicz. Radiowiec i dziennikarz jest też stałym współpracownikiem magazynu @Teraz Rock. Zajmuje się też działaniami edukacyjnymi, prowadząc autorski cykl warsztatów na temat: „Rynek radiowy w Polsce i skuteczna promocja muzyki w radiu”. Jest członkiem Akademii Fonograficznej.

Jarocińskie Rytmy Młodych 2021 organizowane są przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka oraz firmą Good Taste Production, producentem Jarocin Festiwal 2021.