WaluśKraksaKryzys zaprasza do udziału w Rytmach Młodych

 

Ponad 120 młodych kapel już zgłosiło się do udziału w Jarocińskich Rytmach Młodych 2021. Dziś młodych artystów do udziału w tegorocznej edycji przeglądu zaprasza zeszłoroczny laureat – WaluśKraksaKryzys. Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku, 14 maja.

Dlaczego warto zgłosić zespół do udziału w JRM 2021?

Laureat konkursu:

– wystąpi na dużej scenie podczas Jarocin Festiwal 2021,
– otrzyma nagrodę finansową w wysokości 10 tys. złotych.

Przypominamy, że:

– termin zgłoszeń mija 14 maja o godz. 23:59,

– nabór prowadzony jest online: http://rytmy.spichlerzpolskiegorocka.pl/ (pod tym linkiem dostępny jest regulamin oraz formularz zgłoszeniowy).

Trwa nabór artystów do Jarocińskich Rytmów Młodych 2021. Przegląd ma swoje korzenie jeszcze w latach 70-tych XX wieku, był jednym z pierwszych i najgłośniejszych konkursów dla młodych, obiecujących artystów.

Zgłoszenia są przyjmowane elektronicznie przez specjalną platformę internetową. Zespoły czy soliści będą zobowiązani m.in. do przesłania dwóch różnych autorskich utworów: pierwszy w postaci pliku mp3 oraz odnośnik do drugiego umieszczonego na kanale YouTube.

W drugim etapie konkursu ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury, któremu przewodniczył będzie Darek Malejonek, dokona wyboru 30 wykonawców.

W kolejnej fazie przeglądu, na platformie internetowej, odbędzie się głosowanie publiczności. 15 lipca w jarocińskim amfiteatrze odbędzie się koncert finałowy JRM. W jego trakcie zaprezentuje się 5 artystów. Zwycięzca otrzyma nagrodę finansową w wysokości 10 tys. złotych oraz wystąpi na dużej scenie podczas Jarocin Festiwal.

Jarocińskie Rytmy Młodych 2021 organizowane są przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin we współpracy ze Spichlerzem Polskiego Rocka oraz firmą Good Taste Production, producentem Jarocin Festiwal 2021. Przedsięwzięcie finansuje Gmina Jarocin.